Rychloservis

Servis na počkání, plnění klimatizací, drobnější opravy, výmeny oleje, provozních kapalin, brzdových destiček, servisní a garanční prohlídky. Po dobu opravy můžete posedět v naší příjemné kanceláři, kde Vám nabídneme kávu, nealko nápoje, časopisy, internet a TV.

Autoservis

Opravy motorů, brzd, převodovek, výměny rozvodů, opravy ventilů, hlav válců, čerpadel, vstřikovačů, výměny senzorů a čidel, tlumičů, čepů, ramen, ložisek, poloos, výfukových dílů, spojek a jejich dílů, atd.

Klempířské práce

Opravy karoserií, výměny nebo opravy poškozených částí karoserie, rovnání na rovnacím rámu, sváření, cínování, spotování.

Lakýrnické práce

Lakování celých automobilů i jejich jednotlivých částí a dílů.

Příprava na STK

Projdeme a připravíme Váš vůz pro zdárné absolvování periodické prohlídky na STK. Zároveň nabízíme absolvování kontroly na STK za Vás. Pouze přistavíte vůz a my veškeré náležitosti vyřídíme. Nabízíme také přihlášení vozidel, či absolvování dovozových technických kontrol.

Diagnostika

Provádíme kompletní diagnostiku většiny elektronických systémů – motoru, ABS, ESP, airbagů, komfortních jednotek, přístrojových desek a ostatních systémů a jejich řídících jednotek u většiny osobních a užitkových vozidel. Disponujeme diagnostickými zařízeními Bosch KTS, Delphi, Lexia, Ford VCM, Renault Clip, Volvo dice, VAG, BMW ICOM.

Chiptuning a měření výkonu

Nabízíme profesionální zvýšení výkonu Vašeho vozu, včetně měření výkonu na vlastní válcové zkušebně. Více než 10 let praxe a nesčetně spokojených zákazníků. Více informací na dalši naší prezentaci – www.mereni-vykonu.cz

Asistenční služby

Zajistíme odtah Vašeho vozu v rámci celé ČR ale i zahraničí v nejkratší možné době, odtahovým speciálem VW Crafter.

Pojistné události

Nabourali Váš vůz? Vyřídíme vše za Vás. Od A do Z. Váš vůz odtáhneme od nehody,škodu nahlásíme, vůz opravíme, a vyřídíme i veškerou další korespondenci s pojišťovnou, to vše v nejkratší možné době. Dále nabízíme výměnu autoskel z povinného ručení, připojištění či havarijní pojistky.

Adresa

Adresa:
Spodní 1
Praha 5 - Lahovice
159 00
Otevírací doba:
Po - Pá: 9:00 - 18:00
Souřadnice GPS:
49°59'15.157"N, 14°23'46.833"E

Kontakt

Telefon:
+420 777 342 067
ICQ:
562-067-660
Skype name:
Camp Performance
Email:
info@cpautoservis.cz

CP Autoservis